[PRZEDRUK/TŁUMACZENIE]Mistrzostwa Micry - przegląd kwalfikacyjny

 Niniejszy tekst jest przedrukiem z Magzanya Sanya Fötbal. Jest to gazeta działająca w Senyi, jednym z państw Micry. Tłumaczenie jest mojego autorstwa, przy pomocy Tłumacza Google. I tak, zdaję sobie zdanie że nie jest ono najlepsze, ale co mam zrobić?

Joahim von Ribertrop

 

Senyański magazyn piłkarski, Magzanya Sanya Fötbal, jest tu aby zapowiedzieć Państwu ostatnią rundę meczów kwalfikacyjnych, która odbędzie się 2 czerwca. MSF analizuje kto już awansował i co każdy z pretendentów musi jeszcze zrobić, aby dostać się na mistrzostwa we Florii.

TRANSMISJE NA ŻYWO MECZÓW KWALFIKACYJNYCH (w telewizji Senyańskiej):

Lamantia vs Tiana (Senya TV 1)

Lostisland vs Hexarchy, następnie Hurmu vs River Warriors, następnie Hazar vs New Batavia (STV Football 1)

Arbor vs Mercury, następnie Thracistan vs Antakia, następnie Goëtia vs North Antarctic Domain (STV Football 2)

Graecia vs Talenore, następnie Alrig vs Raspur, następnie Elwynn vs Merenolitovina (STV Football 3) 

Nova England vs Strait of Haifa, następnie Arboria vs Voxland, następnie Craitland vs Kalgachia (STV Football 4)

Wszystkie pozostałe mecze będą dostępne na czerwonym przycisku lub online na stronie Senya TV. Wszystkie mecze będą transmitowane zarówno w Senyi jak i CT, a Lamantia vs Tiana będzie dostępna również z komentarzami Lamantian i Tianian. Around the Grounds, który będzie zawierał raporty i cele z całej Micry, będzie transmitowany w STV Sports News przez cały dzień.

 AEFA

Już zakwalifikowani:  Floria (organizatorzy), Senya (obecni mistrzowie), Alduria (grupa A)

Ciągle walczą: Lamantia, Tiana (Grupa B), Antakia, Thracistan (Grupa C), Hurmu, River Warriors, Voxland (Grupa D), Meckelnburgh, Raspur (Grupa E)

Ponieważ dotychczas tylko Alduria wywalczyła sobie awans, wciąż mogą awansować cztery drużyny z Apollinii/Eury!

Alduria potwierdziła swój awans na mistrzostwa odpuszczając Reunionowi w Saint-Denis, tracąc dotychczas punkty na drodze do Constancii, ponieważ prawie się nie martwili co okazało się całkiem wygodną sekcją kwalifikacyjną dla Synów Eury.

Grupa B w międzyczasie aż zaiskrzy, ponieważ Lamamtia i Tiana zmierzą się w Colgradzie w meczu derbowym, który zdecyduje, które z terytoriów Senyi awansuje na mistrzostwa. Lamantia zakwalifikowała się do poprzedniego turnieju w 2019 i doszła do fazy pucharowej w dwóch ostatnich edycjach Copa Apollinia, ale piłka nożna w Tianie ostatnio się odrodziła i grała z Lamantią poza swoją połową w Vanconie we wcześniejszej fazie eliminacji, Tianianie mają nadzieję że ten wyczyn uda im się powtórzyć następnym razem. Lamantia, która rozgromiła inne drużyny w ich grupie ma przewagę w liczbie goli, ale wie, że każdy wynik inny niż zwycięstwo sprawia, że wylatują z mistrzostw, natomiast Tiananom starczy tylko punkt aby awansować na mistrzostwa po raz pierwszy w dziejach.

Grupa C ma praktycznie taką samą sytuację co grupa B, ponieważ Thracistan podróżuje do innej drużyny Konfederacji Trackiej, Antakii, wiedząc, że uniknięcie porażki sprawi, że dotrą do swoich pierwszych mistrzostw świata. Antakianie również nigdy wcześniej nie byli na mistrzostwach, ale muszą stawić czoła drużynie która w marcu pokonała ich 3:1. Była to jednak jedyna porażka Antakii w kwalifikacjach, ponieważ obie drużyny pokonały rozczarowujące Jingdao zapewniając, że choć jedna drużyna z Konfederacji Trackiej poleci na północ do Florii. Thracistan jest niewielkim faworytem, ponieważ starczy mu remis do awansu i już wcześniej pokonał swoich przeciwników, ale Antakii nie można wykluczyć u siebie, ponieważ oba kraje poczyniły znaczne postępy w ostatnich latach.

Grupa D ma aż trzy kraje walczące o awans na mistrzostwa. Wszystkie oczy będą skierowane na Meirdosę, gdzie Voxland udaje się do Arborii, wiedząc, że zwycięstwo da im awans na mistrzostwa świata. Północno-zachodnia apollińska wyspa zachwyciła w kwalifikacjach, mimo, że została pokonana 4:0 przez Hurmu w pierwszym meczu w Huyenkula. Od tego czasu byli niepokonani, w tym pokonali Hurmu 2:1 na własnym boisku, ale ich zwycięstwa były niewielkie i jeszcze nie osiągnęli naprawdę imponującego występu w kwalifikacjach. Hurmu również pozostaje w rywalizacji i podejmuje u siebie River Warriors, a obie strony będą wiedzieć, że jeśli Voxland się potknie, obaj mogą zdobyć miejsce finałowe. Może być to nieco trudniejsze dla River Warriors, które wymagałoby zwycięstwa i porażki Voxlandczyków, ale Hurmu może z łatwością uzurpować sobie niebiesko-żółtych jeśli mogą poprawić swój wynik. Hurmu jak dotąd wygrało każdy mecz u siebie przewagą co najmniej trzech bramek, ale ich wyjazdowa forma sprawiła, że zdobyli tylko jeden punkt od trzech innych drużyn grających w poprzedniej kolejce.

Tymczasem w grupie E Meckelnburgh będzie modlić się o przysługę od Alriga gdy Raspur poleci do Sint Anna wiedząc, że zakwalifikuje się z wygraną dzięki różnicy bramek. Jednak każdy inny wynik sprawi, że Meckelnburg zakwalifikuje się, ponieważ obie drużyny szukają dziewiczego występu w mistrzostwach świata. Raspur będzie mocnym faworytem, który w zeszłym roku dotarł do ćwierćfinału Copa Apollinia, ale Alrig jest trudnym orzechem do zgryzienia.

CTFA

Już zakwalifikowani: Calbion (Grupa C)

Ciągle walczą: Hazar, Natopia (Grupa A), North Antarctic Domain, Zandarijn (Grupa B)

Dzieląc się łupami w fascynującym pojedynku w Lindstorm, Hazar i Natopia podejmą walkę kwalifikacyjną do ostatniego dnia, aby zobaczyć, kto zdobędzie automatyczny awans na mistrzostwa. Mając drugie miejsce, ale gwarantowane miejsce w ICPO, może być odwołanie na drugim miejscu, ale obie strony będą chętne do wcześniejszego skasowania biletu na Florię. Hazar może być liderem w tabeli, ale ma trudniejsze zadanie, goszcząc podstępną drużynę Nowej Batavii, podczas gdy Natopia jedzie do Ciboli, aby zmierzyć się z Whales w Volksburgu, ale wiedzą, że zwycięstwo może nie wystarczyć aby osiągnąć awans. Presja może być wywierana na Hazar, który chce dołączyć do potencjalnie pokaźnej liczby krajów, które mogą zadebiutować na mistrzostwach tego lata.

Zandarijn również będzie pod presją aby to zrobić, ponieważ stracił swoją szansę przegrywając z sąsiednim Sankt Ludwigshafen, gdy ich północni rywale zakończyli serię czerech porażek w dramatycznym stylu. Ten wynik otworzył drzwi dla North Antarctic Domain, której stały i spójny zestaw wyników w eliminacjach, w tym odnoszenie niskich wygranych z prawie wszystkimi w grupie nagle popchnął ich na szczyt tabeli. Na papierze mają również bardzo korzystny remis na wyjeździe z Goëtią, ale Cibolanie zrobili duże postępy w tych kwalifikacjach, w tym wygrali z Sankt Ludwigshafen i zremisowali z Mar Sarą i Byalią, które widzą ich na granicy uniknięcia miejsca w Pucharze Wschodzących Narodów. Przegrali tylko 2-1 w marcu z NAD i mogą spowodować problemy z nadzieją na mistrzostwa świata. W międzyczasie Zandarijn gości Mar Sarę w meczu, który muszą wygrać w Hamstadt, jeśli chcą uniknąć zakłopotania i zdobyć piąty puchar świata.

Grupa C zostanie zaokrąglona z niewielką liczbą meczów do grania, ponieważ Calbion gospodarz Ralgon ma już zapewnioną kwalifikację. Pewne zainteresowanie może wzbudzić Batir i Wyspy Morza Południowego, które mogą mieć nadzieje uniknąć ENC, grając odpowiednio z Passio-Corum u siebie i Athlonem na wyjeździe.

EMUFA

Już zakwalifikowani: Talenore (Grupa A), Phinbella (Grupa B), Passas (Grupa E)

Ciągle wlaczą: Castilona, Mercury (Grupa C), Hexarchy, Lostisland, Normark (Grupa D)

Po zebraniu trzech grup, cała uwaga w EMUFA będzie skupiona na grupach C i D, z możliwością wyrzucenia jednego z dużych chłopców.

Mercury podróżuje do Arboru, wiedząc że szokująca porażka sprawi, że nie będzie ich na Mundialu po raz pierwszy od 2011. Chociaż jest to mało prawdopodobne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich zwycięstwo 3:0 nad tym samym przeciwnikiem we wcześniejszej fazie eliminacji, oni przegrali z Castiloną; była to pierwsza w historii porażka na wyjeździe mistrzów świata z 2014 roku, obecni wicemistrzowie świata stają przed pytaniami przed tym, co powinno zakończyć się niepotrzebnie stresującą nocą w Madinat al-Fath. Castilona będzie oglądać ten mecz z boku, ponieważ ukończyła już wszystkie swoje mecze.

Grupa D jest jednak szeroko otwarta, z Hexarchy, Lostisland i Normark, które mają szanse na awans. Normark jest na miejscu za kierownicą, ale podobnie jak Castilona odsiedzi ostatnią kolejkę, ponieważ rozegrał już swoje 8 meczów. Oznacza to, że wszystkie oczy będą skierowane na Dinamo Stadion w
Montediszamble gdzie Lostisland ugości Hexarchy. Sprawa jest prosta: jeśli Lostisland wygra, awansuje. Jeśli Hexarchy wyjedzie z trzema punktami, kwalifikuje się. A jeśli będzie remis, Normark uda się do Florii. To powiedziawszy, remis jest potencjalnie nieprzewidywalny, a wszystkie trzy wyniki są równie prawdopodobne. Lostisland wygrało w Hexarchy, ale biorąc pod uwagę presję i to, co kryje się w tej grze, niewiele można wyciągnąć z tego spotkania w tym, co powinno być niesamowitym meczem.

WMFA

Już zakwalifikowani: Craitland (Grupa A), Sanama (Grupa C)

Ciągle walczą: Batavia (Grupa A, tylko przez ICPO), Tellia, Unified Governorates (Grupa B), Shireroth (Grupa C, tylko przez ICPO), Elwynn, Merenolitovina, Mishalacia (Grupa D)

Niewielkie nadzieje Batavii na miejsce na mistrzostwach świata opierają się teraz wyłącznie na miejscu w ICPO, co biorąc pod uwagę mecze w grupie B wydaje się mało prawdopodobne. Wprawdzie goszczą Lusę, ale potrzebują korzystnego wyniku w meczu UGB z Amokolii i strzelenia szesnastu bramek, aby awansować.

Grupa B to grupa do której prawdopodobnie trafi miejsce z ICPO, z Unified Governorates na pierwszym miejscu podczas wspomnianej podróży do Amokolii. Tellia prawdopodobnie zamknie grupę grając na Franklin Island, drużyną z którą ustanowili rekord świata w zeszłym roku i już przeszli trzydzieści lat w tej kampanii.

Shireroth nie gra i wymaga od UGB porażki 13:0 w Amokolii, mając jednocześnie nadzieję że Batavia nie pokona Lusy, aby zająć miejsce w ICPO, uwzględniając że Sanama już wygrała grupę. Oba te scenariusze są jednak niezwykle mało prawdopodobne.

Prawdziwa ekscytacja w WMFA jest jednak w grupie D, ponieważ Elwynn, Merenolitovina oraz Mishalacia mają realne szanse na awans. Wszystkie oczy będą zwrócone na spotkanie Elwynnu z Merenolitoviną, ale Mishalacia, która obecnie jest za Elwynnem tylko różnicą bramek na szczycie grupy, udaje się do Chryse na swój ostatni mecz. Elwynn prawdopodobnie zakwalifikuje się po wygranej, ale remis może pozwolić Mishalacii wkraść się na mistrzostwa, podczas gdy wygrana Merenolitoviny może utorować im drogę do zakwalifikowania się, o ile Chryse może wyświadczyć im przysługę we Wschodniej Benacii.

ORYGINAŁ: https://hub.mn/forum/viewtopic.php?f=77&t=10676#p102699

P.S. Oryginalnie ten artykuł miał ukazać się przed 2 czerwca, ale wyszło jak wyszło. Voxland ostatecznie nie zakwalifikował się, ponieważ przegrał z Arborią 1:0. Na mistrzostwa pojedzie Hurmu. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skupmy się w siedemdziesięciu pięciu procentach na sobie - wywiad z Prezydentem Zjednoczonego Państwa Volandu i Westlandu I Kadencji Helmutem von Hurrdurem

O megalomanii pewnej Carycy słów kilka i więcej